Kurumsal

Bursa Teleferik A.Ş. 2012 yılında teleferikle yeni bir gezi & yaşam stili oluşturmayı hedefleyen dev bir projeye hayat verdi. Bugün, teleferik teknolojisi yenilenerek yapılandırılan “Ekolojik Ulaşım Aracı” ve her biri “Etkinlik Merkezi” olarak konumlandırılan istasyonları ile size tüm gezi alışkanlıklarınızı unutturup yepyeni ve çok özel bir deneyim sunuyor.

2012 yılında kurulan Bursa Teleferik A.Ş. “Dev yatırım projelerini”, kullandığı yüksek teknolojiler ve profesyonel işletmecilik anlayışı ile birleştiren çok güçlü bir ekiple yol alıyor.

Bursa Teleferik A.Ş. teleferik hattı ve istasyonları ile Uludağ’ın dünya turizminde üst sıralara yükselmesi için tam destek veriyor. Yüksek standartlarda bir gezi, alışveriş ve etkinlik deneyimini siz değerli yolcularına her gün aynı tutkuyla sunuyor.

En ileri teknolojileri ve insanlık için çevreye duyarlı, en konforlu tesisleri yapılandırma ilkesiyle hareket eden Bursa Teleferik, güvenle ve keyifle insan taşıma misyonundan ilk günden beri ödün vermiyor.

9 km hat uzunluğundaki Bursa Teleferik, Türkiye’nin ve dünyanın en uzun teleferik hattı olması ile ön plana çıkarken; teknik özelliklerinin üstünlüğü bakımından yine ilk sıralarda yer alıyor.

Kurumsal | Bursa Teleferik